FINANCOVÁNÍ A PRONÁJEM

DLOUHODOBÝ PRONÁJEM VOZŮ IVECO

Snadno a výhodně

Neplaťte více, než musíte! Odepisujte veškeré náklady spojené s nájmem a provozem vozidla, snižte si Váš daňový základ! Váš autopark bude neustále moderní bez nutnosti vynakládat prostředky na skládání akontací. Využijte dlouhodobého pronájmu nákladních vozidel!

LEASING A FINANCOVÁNÍ

Smlouvu můžete uzavřít přímo v naší prodejně.

Pořiďte si nový vůz za výhodných podmínek a podpořte své podnikání. Výběr osvědčených společností vám dává záruku dlouhodobé stability při financování vašeho vozu.

CHCETE SI POŘÍDIT VŮZ NA LEASING?


Pomůžeme vám s tím

Dlouhodobě spolupracujeme při financování nákupu vašich nákladních vozidel s renomovanými leasingovými společnostmi na českém trhu. Zejména se společností ČSOB Leasing, a.s., dále potom UniCredit Leasing, Credium, VB Leasing, ČP Leasing, S Morava Leasing, SQ Equipment leasing.

Přijďte se poradit na jednu z našich poboček

Leasingovou smlouvu s většinou společností můžete uzavřít přímo v naší prodejně. V rámci nabídky leasingu si můžete vybrat akci s pojištěním u některé z renomovaných pojišťoven. Konkrétní nabídku financování Vám rádi zpracujeme. Kontaktujte nás na telefonním čísle 373 333 361.

Navštivte nás v Ejpovicích, Kaznějově, Sokolově nebo v Mostě.

JAK U NÁS FUNGUJE DLOUHODOBÝ PRONÁJEM?

Na začátku neskládáte žádnou akontaci

Měsíční pronájem již zahrnuje vlastní pronájem, fixní paušál za servis (=servisní náklady), pojištění (povinné, havarijní, živelné), koncesionářské poplatky za autorádio, silniční daň, během nájmu máte k dispozici zdarma webovou aplikaci k podrobnému sledování nákladů, na konci pronájmu žádné další skryté náklady.

Co vám dlouhodobý pronájem přinese

rychle modernizujete Váš autopark, budete mít 100% kontrolu nad náklady spojenými s Vaší autodopravou, svým zákazníkům budete moci nabídnout vysokou míru spolehlivosti, lepší pozice při vyjednávání o ceně dopravy, veškeré splátky pronájmu jsou nákladovými položkami, pronájem zahrnuje komplexní servisní služby spojené s provozem vozidla.

Proč je pronájem nejvýhodnější na 24 měsíců

ukazatel úrovně autodopravy je stáří vozového parku, nejnižší servisní náklady jsou u vozidla do 2 let stáří vozidla, nejlevnější silniční daň je do 3 let stáří vozidla, nejnižší poruchovost mají vozidla do stáří 2 let, vysoká zůstatková hodnota vozidla po ukončení pronájmu 24 měsíců, v den odevzdání vozidla po skončení pronájmu je možnost pokračování nájmu s vozidlem novým.

Náhradní vozidlo

Je-li Vaše vozidlo dočasně v nepojízdném stavu, máme pro Vás řešení. Krátkodobě Vám zapůjčíme náhradní vozidlo. K zapůjčení máme k dispozici vozidla lehké, střední i těžké řady. Všechna náhradní vozidla jsou samozřejmě pojištěna proti veškerým rizikům.

MÁTE ZÁJEM O FINANCOVÁNÍ ČI O PRONÁJEM VOZŮ IVECO?

Kontaktujte nás.

Souhlasím se