NÁHRADNÍ DÍLY

IVECO

Potřebujete náhradní díl ke svému vozu Iveco? Zastavte se na naší prodejně, která je volně přístupná od příjezdové komunikace. Nabízíme vám široký sortiment originálních náhradních dílů, příslušenství a doplňků nejen pro celou modelovou řadu vozidel Iveco Daily.

AVIA

Sháníte náhradní díl na Váš vůz AVIA? Na skladě máme 40 000 skladových položek. Našim zákazníkům doporučujeme originální náhradní díly, ale můžeme nabídnout také ekonomickou variantu náhradního dílu, která je vždy shodná s dílem dodávaným do prvovýroby.

AUTOBUSY

Nabízíme prodej originálních náhradních dílů pro autobusy IVECOBUS (IRISBUS), SOLARIS a SOR. Našim zákazníkům doporučujeme originální náhradní díly, ale máme také připravenou ekonomickou variantu náhradního dílu, která je vždy shodná s dílem dodávaným do prvovýroby.

CASE A STEYR

Nabízíme prodej náhradních dílů a spotřebního materiálu na stavební techniku Case Construction a zemědělsku techniku Steyr. Náhradní díly máme k dispozici do 2. dne z centrálního skladu v Hustopečích.

CHCETE LEPŠÍ CENY NA NÁHRADNÍ DÍLY?

Registrujte se do systému PartsHelus a získejte skvělé ceny, které poskytujeme pouze smluvním partnerům a zaregistrovaným zákazníkům.