REFERENCE

Spolupracujeme například s těmito společnostmi:

O NÁS

Společnost APOLLO – Kaznějov s.r.o. byla založena v roce 1993 panem Jiřím Helusem a dodnes je čistě rodinnou společností. Dnes společnost vystupuje pod názvem AUTO HELUS s.r.o.

Od počátku své činnosti se orientovala na poskytování opravárenských služeb autodopravcům, prodej náhradních dílů a v neposlední řadě na prodej nových vozidel Avia a Iveco.Vzhledem k narůstající poptávce po těchto službách se společnost dynamicky rozvíjela a dnes nabízí svoje služby na čtyřech prodejních a servisních místech v severozápadních Čechách. Na dalším rozšíření usilovně pracujeme.

K sortimentu tradičního českého výrobce nákladních vozidel AVIA jsme rozšířili sortiment o nákladní vozidla IVECO, která mají řešení pro každý sortiment přepravovaného zboží. V dnešní době jsme držiteli nejvyššího stupně servisní autorizace jak pro značku AVIA, tak IVECO. Naše společnost nezapomíná na prospěšnou činnost. Podporujeme mládežnický hokej, házenou, turistiku, chráněnou dílnu invalidů, základní i mateřské školy. Jsme držiteli certifikátu ISO 9001. Naše společnost se také zajímá o zemědělské stroje STEYR a stavební stroje CASE. V poslední obě se snažíme rozšířit sortiment nabízených vozů a příslušenství o mulčovače za traktor TEHNOS a stroje pro sklizeň píce SIP.

JSME TU PRO VÁS OD 1993

4 PRODEJNÍ A SERVISNÍ MÍSTA

MÁME NEJVYŠŠÍ STUPEŇ SERVISNÍ AUTORIZACE

RÁDI PŘISPÍVÁME NA PROSPĚŠNÉ ČINNOSTI

Všeobecné podmínky ke stažení

Všeobecné podmínky pro dodání zboží

Všeobecné podmínky

Všeobecné podmínky pro pronájem

Všeobecné podmínky nájem

Reklamační řád

Všeobecné podmínky

EET

Všeobecné podmínky